ostatnio w bibliotece
18_NAGRANIA__Joanna Roszak__Przyszli niedokonani

Przyszli niedokonani

13/05/2019 Stacja Literatura Joanna Roszak

Czytanie z książki Przyszli niedokonani z udziałem Joanny Roszak w ramach festiwalu Stacja Literatura 23.

WIĘCEJ
19_NAGRANIA__Robert Utkowski__Słodki zapach pomarańczy

Słodki zapach pomarańczy

Film wyróżniony w II edycji konkursu „Nakręć wiersz”. Zespół w składzie: Marta Tubacka, Robert Utkowski.

WIĘCEJ
18_NAGRANIA__Agata Jabłońska__Raport wojenny

Raport wojenny

23/04/2019 Stacja Literatura Agata Jabłońska

Czytanie z książki Raport wojenny z udziałem Agaty Jabłońskiej w ramach festiwalu Stacja Literatura 23.

WIĘCEJ
19_NAGRANIA__Agata Ludwikowska__Gorączka

Gorączka

Film wyróżniony w II edycji konkursu „Nakręć wiersz”. Zespół w składzie: Karolina Haka-Makowiecka, Agata Ludwikowska.

WIĘCEJ
18_NAGRANIA__Nick Cave, Bob Dylan, Tadeusz Sławek, Filipa Łobodziński, Jerzy Jarniewicz__Pieśń torby na pawia i Tarantula

Pieśń torby na pawia i Tarantula

01/04/2019 Stacja Literatura Bob Dylan Filip Łobodziński Jerzy Jarniewicz Nick Cave Tadeusz Sławek

Spotkanie autorskie wokół książek Tarantula Boba Dylana oraz Pieśń torby na pawia Nicka Cave’a z udziałem tłumaczy Filipa Łobodzińskiego i Tadeusza Sławka w ramach festiwalu Stacja Literatura 23. Prowadzenie Jerzy Jarniewicz.

WIĘCEJ
19_NAGRANIA__Justyna Bargielska__Ding

Ding

01/04/2019 Złodzieje wierszy Justyna Bargielska

Etiuda wyróżniona w II edycji konkursu „Nakręć wiersz”. Zespół w składzie: Tomek Gabryś, Jarek Łukaszewicz.

WIĘCEJ
18_NAGRANIA__Różni Autorzy__Połów. Poetyckie debiuty 2017

Połów. Poetyckie debiuty 2017

11/03/2019 Stacja Literatura Jan Rojewski Katarzyna Szweda Krzysztof Schodowski Maciej Konarski Nina Manel Patryk Kosenda Paulina Pidzik Paweł Bień Przemysław Suchanecki

Spotkanie w ramach festiwalu Stacja Literatura 23, w którym udział wzięli Paweł Bień, Maciej Konarski, Patryk Kosenda, Nina Manel, Paulina Pidzik, Jan Rojewski, Krzysztof Schodowski, Przemysław Suchanecki, Katarzyna Szweda.

WIĘCEJ
19_NAGRANIA__Adam Zdrodowski__No bo ja piszę

No bo ja piszę

11/03/2019 Złodzieje wierszy Adam Zdrodowski

Zdobywca II nagrody w II edycji konkursu „Nakręć wiersz”. Zespół w składzie: Agnieszka Paszkiewicz, Waldemar Szemetnia.

WIĘCEJ
18_NAGRANIA__Vera Michalski-Hoffmann, Baeata Stasińskak, Bartosz Krajka__Przyszłość literatury

Przyszłość literatury

18/02/2019 Stacja Literatura Beata Stasińska Vera Michalski-Hoffman

Spotkanie w ramach festiwalu Stacja Literatura 23, w którym udział wzięli Vera Michalski-Hoffmann, Beata Stasińska oraz Bartosz Krajka.

WIĘCEJ
19_NAGRANIA__Przemysław Janiszek__Optyka

Optyka

18/02/2019 Złodzieje wierszy Przemysław Janiszek

Zdobywca I nagrody w II edycji konkursu „Nakręć wiersz”. Zespół w składzie: Monika Korzeniowska, Krzysztof Szcześniak.

WIĘCEJ