niezbędnik

miejsca wydarzeń

centrum edukacji, turystyki i kultury

Rytm życia kulturalnego w Stroniu Śląskim wyznacza Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury. To tu odbędzie się większość wydarzeń festiwalu Stacja Literatura 22: debaty Europejskiego Forum Literackiego i spotkania autorskie w ramach programu literackiego.

ul. Kościuszki 18, 57-550 Stronie Śląskie.

apartamenty czarna góra

Wymarzone miejsce nie tylko dla amatorów białego szaleństwa – w nowo wybudowanym kompleksie zostaną zorganizowane Pracownie Stacji Literatura 24. Przez cztery festiwalowe dni w domowych warunkach będą spotykać się uczestnicy grup warsztatowych.

Sienna 11, 57-550 Stronie Śląskie

aparthotel czarna góra

Wyjątkowe miejsce w kompleksie Czarna Góra Resort z pięknym widokiem na masyw Śnieżnika. Apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz basenem. Tym razem obiekt będzie służyć jako miejsce noclegowe dla festiwalowej publiczności.

Na Skarpie 4, 57-512 Biała Woda

aparthotel czarna perła

Nowy obiekt w sercu kompleksu narciarskiego na Czarnej Górze. Bliskość stoków oraz infrastruktury dla miłośników śnieżnego szaleństwa, to główne atuty tego miejsca. Przez trzy festiwalowe dni zaplanowane zostało tutaj wszystkie wydarzenia w ramach wieczornego bloku Czarna Góra Literatury.

Sienna 4, 57-550 Stronie Śląskie