24/09/23

Strona A, strona B nr 89: Zestaw piosenek na podróż powrotną

Artur Burszta

Strona cyklu

Strona A, strona B
Artur Burszta

Menadżer kultury i społecznik.

 

Co to były za szalone cztery dni! Rację mają osoby, które mówią, że fajnie byłoby rozciągnąć choć o jeden dzień ten nasz wspólny pobyt nad morzem.

Teraz czas powrotów, ale przygoda z TransPortem 28 potrwa jeszcze przynajmniej do 8 października. Tradycyjnie jak co roku zaczniemy już dzisiaj wieczorem publikację zdjęć i filmików z poszczególnych wydarzeń. Wspólnie będziemy utrwalać najważniejsze momenty tej edycji festiwalu.

89. odcinek „Strony A, strony B” z wielkim podsumowaniem TransPortu 28 już 4 października o godzinie 20:00. Jeśli chcesz wystąpić w tej audycji, to nagraj np. na telefon swoje festiwalowe wrażenia i prześlij na adres ab@biuroliterackie.pl.

Spodziewajcie się także prośby o wypełnienie ankiety. Ta pojawi się w sieci i będzie całkowicie anonimowa. Co roku na nasze pytania odpowiadają niemal wszystkie osoby, które wybrały się na festiwal. Dzięki Waszym opiniom zmieniamy tę imprezę na lepszą.

Wracajcie do domu bezpiecznie, opowiadajcie znajomym, jak tutaj było. Niech nikogo nie zabraknie między 6 a 9 czerwca, a zatem za nieco ponad osiem miesięcy, podczas TransPortu Literackiego 29. Wszystko teraz będzie działo się szybko, zanim się obejrzymy, znowu będziemy razem.

Od 19 października będziemy czekać na Wasze zgłoszenia w naszych projektach. A na najbliższe godziny mam dla Was jeszcze jeden prezent, zestaw 21 piosenek na podróż powrotną. Wszystkie z premierowych płyt.

Teraz już milknę i nastawiam pierwszą płytę.

01 Kollage – Carly Rae Jepsen
02 The Ballad – Blur
03 Mercury – Youth Lagoon
04 My Old Friends – Hiss Golden Messenger
05 Jake’s Piano Long Island – Zach Bryan
06 Harbour (Song For Elizabeth) – Beverly Glenn-Copeland
07 Dandelion – Kristin Hersh
08 Brace Thee – Speedy Ortiz
09 Healthy Gamer – Ruth Garbus
10 Enough Of Our Machines (Walk Away) – Son Lux
11 Misery Lane – Being Dead
12 Andalucia Plays – Slowdive
13 Dream Of You – Puma Blue
14 Changes – Andrew Hung
15 Cyril – Far Caspian
16 Motion Sickness – Cory Hanson
17 Fantasy – Strange Ranger
18 Skel – Sigur Rós
19 I Give Myself Away, So You Can Use Me – Parchman Prison Prayer
20 730 King Fisher – Lauren Auder
21 Go Dig My Grave – Lankun