Medytacje na kontrabas i klarnet
stacja Literatura Olo Walicki Paweł SzamburskiKoncert Ola Walickiego i Pawła Szamburskiego w ramach festiwalu Stacja Literatura 22.
WięcejKoncert Olo Walickiego w ramach festiwalu Po Stronie Kultury, który odbył się 12 września 2025 roku w Parku Miejskim w Stroniu Śląskim.
Realizacja: Film Factor
https://youtu.be/fGDSAreWH68
Urodzony w 1974 roku. Kontrabasista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Swój pierwszy projekt muzyczny – Niebieski Lotnik – założył w 1989 roku z Mazzolem. Związany z nurtem yassu. Współpracował z Muńkiem Staszczykiem w ramach zespołu Szwagierkolaska. Stale współpracuje z pianistą jazzowym Leszkiem Możdżerem. W 2003 roku napisał muzykę do sztuki Ingmara Villqista Sprawa miasta Ellmitdla Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Mieszka w Trójmieście.
Koncert Ola Walickiego i Pawła Szamburskiego w ramach festiwalu Stacja Literatura 22.
Więcej