22/08/22

TransPortowy niezbędnik 2022

Artur Burszta

Strona cyklu

Strona A, strona B
Artur Burszta

Menadżer kultury i społecznik.

 

Wszystko to, czego jeszcze nie wiecie, a powinniście wiedzieć na temat tegorocznego TransPortu Literackiego 27. Jeśli wybieracie się do Kołobrzegu w ostatni weekend września, to musicie koniecznie wygospodarować 80 minut i uważnie posłuchać całej audycji, która informuje, ale też wprowadza w atmosferę zbliżającego się wydarzenia.

Oprócz zestawu informacji dotyczących rezerwacji wejściówek, akcji książkowej, zapisów na dodatkowe zajęcia, organizacji pracowni, przejazdów, zakwaterowania w hotelu, komunikacji do RCK, stref gastronomicznych i samych wydarzeń, mowa jest też o pierwszych decyzjach i zmianach w ramach projektów wydawniczych.

Wszystkiemu oczywiście towarzyszy muzyka, tradycyjnie z nowych płyt. W moim przeglądzie wakacyjnych nowości pojawi się dziesięć rekomendacji ze wspólnym mianownikiem – „Muzyką bez granic” – czyli nawiązaniem do festiwalowego hasła „Myśl bez granic”. I bynajmniej nie o geograficzne granice tutaj mi chodzi, ale o te, które są wycieczką poza muzyczną strefę komfortu.

Słuchajcie, podawajcie dalej i szykujcie się na TransPort Literacki 27!

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego