Cztery dni nad morzem dla bibliotekarzy, księgarzy i nauczycieli

11/01/2024 projekty

Jesteś bibliotekarzem lub bibliotekarką? Nauczycielką lub nauczycielem języka polskiego w szkole podstawowej albo średniej? Prowadzisz księgarnię autorską? Skorzystaj z okazji, jaką oferuje Biuro Literackie, i wybierz się na początku czerwca na cztery dni nad morze!

 

 

Jesteś bibliotekarzem lub bibliotekarką i odpowiadasz za propagowanie czytelnictwa w swojej placówce? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu, które Biuro Literackie, Fundacja Krajowy Depozyt Biblioteczny oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu organizują dla wybranej grupy bibliotek z całej Polski w ramach festiwalu TransPort Literacki odbywającego się między 6 a 9 czerwca 2024 roku w Kołobrzegu.

 

Jesteś nauczycielką lub nauczycielem języka polskiego w szkole podstawowej albo średniej? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie najnowszej literatury krajowej i zagranicznej? Dowiedzieć się więcej o aktualnych trendach, poetykach, książkach, autorkach i autorach? Prowadzisz księgarnię autorską? Chcesz podnieść swoje kompetencje jako osoba związana z rynkiem książki w Polsce? Skorzystaj z okazji i wybierz się na początku czerwca na cztery dni nad morze!

 

Szczegółowe informacje na stronach internetowych poszczególnych projektów. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz do 31 stycznia 2024 roku. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu na adres: akcje@biuroliterackie.pl. Wszelkie dodatkowe informacje na temat projektu pojawiać się będą na profilu Biura Literackiego na Facebooku. Ilość miejsc ograniczona!

 

Dowiedz się więcej o tegorocznym naborze

Posłuchaj podcastu o szczegółach naboru

Wyślij swoje zgłoszenie

Dołącz do TransPortowej grupy

 

 

 

inne wiadomości z kategorii