Wydaj książkę w Biurze Literackim

23/11/2017 projekty

Skończyłeś pracę nad książką i szukasz dobrego wydawcy? Wyślij swój maszynopis do Biura Literackiego i skorzystaj z możliwości bezpośredniej pracy z najlepszymi redaktorami w ramach jednej z sześciu Pracowni Stacji Literatura 23!

 

BL Img 2017.11.23 Wydaj książkę w Biurze Literackim_www

 

Skończyłeś pracę nad książką i szukasz dobrego wydawcy? Wyślij swój maszynopis do Biura Literackiego i skorzystaj z możliwości bezpośredniej pracy z najlepszymi redaktorami w ramach jednej z sześciu Pracowni Stacji Literatura 23, towarzyszących między 13 a 15 września 2018 roku najstarszemu polskiemu festiwalowi literackiemu, który od 2016 roku rezyduje na granicy polsko-czeskiej w Stroniu Śląskim i Siennej.

 

Zgłoszenia będziemy przyjmować w ramach sześciu projektów:

 

PRACOWNIA KRYTYCZNA: Szkice, reportaże literackie i wywiady
PRACOWNIA PIERWSZEJ KSIĄŻKI: Poetyckie debiuty laureatów projektów
PRACOWNIA PO DEBIUCIE: Drugi i kolejny tom poetycki
PRACOWNIA PROZY: Opowiadania i powieści
PRACOWNIA PRZEKŁADOWA: Tłumaczenia na język polski
PRACOWNIA TWÓRCZA: 13. Połów. Poetyckie debiuty 2018

 

Książki i zestawy przyjmowane są poprzez formularz (link poniżej) do 20 marca 2018 roku. Wysyłka zgłoszenia jest jednoznaczna z deklaracją udziału w zajęciach w Siennej w ramach Pracowni Stacji Literatura 23 w dniach 13–15 września 2018 roku. Nieobecność na warsztatach przekreśla szansę na wydanie książki. Podstawami do zakwalifikowania będą: kompletnie wypełniony formularz oraz maszynopis zgodny z wytycznymi dla danej Pracowni.

 

Wyślij swoje zgłoszenie

Zobacz stronę Projektów

inne wiadomości z kategorii