PRACOWNIA PO DEBIUCIE: Druga lub trzecia książka

Stacja_Literatura_GRAFIKI__2017.07.18 Pracownia po debiucie__biuletyn_top
 

Jesteś po debiucie poetyckim, prozatorskim albo eseistycznym? Przygotowujesz drugą lub trzecią książkę? Szukasz redaktora, która oceniłby wartość Twojej literatury? Chcesz zainteresować swoją propozycją dobrego wydawcę? Skorzystaj z zajęć, jakie Biuro Literackie postanowiło włączyć w program Stacji Literatura 22, i zgłoś się do Pracowni po debiucie.

 

Nabór jest ograniczony do osób, które mają już na swoim koncie debiutancką książkę i dysponują gotową propozycją drugiej. Dopuszczamy także możliwość zaproszenia do udziału w zajęciach autorów dwóch książek i planujących wydać trzecią. Projekt adresowany jest do poetów, prozaików oraz autorów książek eseistycznych.

 

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie poprzez formularz na naszej stronie (link poniżej) w nieprzekraczalnym terminie 25 lipca maszynopisu książki. Do udziału w pracowni zaprosimy maksymalnie szesnastu autorów. Do końca 2017 roku zdecydujemy, czy któremuś z autorów zaproponować dalsze prace i wydanie książki.

 

Dzięki dotacji z MKiDN udział w zajęciach będzie bezpłatny, a uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty bezpośredniego transportu (z Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia) oraz noclegów w miejscu realizacji zajęć w Siennej w kompleksie Czarna Góra Resort. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: akcje@biuroliterackie.pl. W przypadku niedostatecznej ilości dobrych zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rozwiązania projektu.

 

Wyślij swoje zgłoszenie do “Pracowni po debiucie”.
Formularz

 

belka3

Literary Europe Live

projekty