100 e-booków z Biura Literackiego

Z okazji wydania setnej książki w formacie elektronicznym w księgarni poezjem.pl przez kilka najbliższych dni będzie można zamawiać biurowe e-booki w superatrakcyjnych cenach zaczynających się od 5 zł! Takiej okazji nie można zmarnować.

 

BL Info 2019.02.05 100 ebookow z Biura Literackiego__www_top

 

Obcy astronom Grzegorza Ciechowskiego to setna książka wydana przez Biuro Literackie w formacie elektronicznym. Wszystkie dostępne są w księgarni poezjem.pl oraz w każdym liczącym się sklepie internetowym oferującym e-booki. Z okazji wydania setnej książki w księgarni poezjem.pl przez kilka najbliższych dni będzie można zamawiać biurowe e-booki w superatrakcyjnych cenach zaczynających się od 5 zł! Takiej okazji nie można zmarnować.

 

Choć wydawnictwo kojarzone jest głównie z pięknie wydanymi tomikami poetyckimi, ambitną prozą i wysmakowanymi przekładami, to e-booki zaczynają stanowić coraz większą część sprzedaży publikacji Biura Literackiego. Wśród książek elektronicznych znajdują się wznowienia tytułów niedostępnych już w tradycyjnym formacie, premiery wydawane równolegle z wersjami papierowymi oraz książki, które zostały wydane wyłącznie jako e-booki.

 

Dotychczas najchętniej zamawianymi e-bookami były Pamięć Pétera Nádasa oraz Nakarmić kamień Bronki Nowickiej. W ostatnich dniach i tygodniach elektroniczne bestsellery Biura to: Pieśń torby na pawia Nicka Cave’a oraz Obcy astronom Grzegorza Ciechowskiego. Wykaz wszystkich książek wraz z cenami, które obowiązywać będą przez czas trwania akcji, dostępny jest pod adresem podanym poniżej.

 

Zobacz ofertę

inne wiadomości z kategorii