Co nowego w Biurze Literackim w 2021 roku

Dowiedz się więcej o tym, co w 2021 roku dla swoich czytelników i odbiorców działań przygotowało Biuro Literackie.  

 

 

52 premiery książkowe – 26 w wersji papierowej i 26 w elektronicznej. Czterech zaskakujących klasyków europejskiej poezji, dwa nowe prozatorskie głosy z Europy oraz aż pięcioro debiutantek i debiutantów – najwięcej w historii wydawnictwa.

 

Stacja Literatura 26 w nowym terminie, który ma dać znowu szansę na udział co najmniej kilkuset osób. Ponad 20 pracowni, w tym nowe, osobne grupy dla poetów z dwiema książkami oraz dla tych z trzema i więcej. Całość z ważnym przesłaniem i niespodziankami w programie.

 

Siedem propozycji wydawniczych i jeszcze większe otwarcie na prozę oraz książki zaangażowane społecznie. Zaskakujący konkurs w miejsce „Wierszy i opowiadań doraźnych”. Festiwal „Wakacje z kulturą” w nowych miejscach i w zmienionej formule.

 

Projekty społeczne w Kołobrzegu. Zmiany w Magazynie Literackim biblioteka, a także początek prac nad nową wersją księgarni poezjem.pl oraz jeszcze skuteczniejszą siecią dystrybucji książek. Oto niektóre z nowości, jakie w 2021 roku przygotowało Biuro Literackie.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów? Posłuchaj 13 stycznia o godzinie 20:00 specjalnego odcinka podcastu „Strona A, strona B” lub dołącz do grupy osób, które będą mogły wysłuchać audycji już 8 stycznia: https://bit.ly/2Cgv1g9.

 

STRONA WYDAWNICTWA: http://www.biuroliterackie.pl

KSIĘGARNIA BL: http://www.poezjem.pl

MAGAZYN LITERACKI: http://www.biuroliterackie.pl/biblioteka

BLTV: https://www.youtube.com/user/biuroliterackie

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/biuroliterackie

FB: https://www.facebook.com/BLiterackie

ALLEGRO: https://allegro.pl/uzytkownik/biuroliterackie

inne wiadomości z kategorii