Praca w literaturze inna niż wszystkie

Szukasz pracy w sektorze kultury, w obszarze realizacji międzynarodowych projektów literackich, w tym także wydawniczych? Dołącz do Biura Literackiego, które organizuje najstarszy festiwal literacki w Polsce, aktywnie działa w ramach inicjatyw integrujących europejskie środowisko literackie oraz prowadzi wydawnictwo, którego książki i autorzy zdobyli już prawie dwieście różnego rodzaju wyróżnień.

 

 

Szukasz pracy w sektorze kultury, w obszarze realizacji międzynarodowych projektów literackich, w tym także wydawniczych? Dołącz do Biura Literackiego, które organizuje najstarszy festiwal literacki w Polsce, aktywnie działa w ramach inicjatyw integrujących europejskie środowisko literackie oraz prowadzi wydawnictwo, którego książki i autorzy zdobyli już prawie dwieście różnego rodzaju wyróżnień. W związku z przeprowadzką do Kołobrzegu festiwalu i działalności wydawniczej oraz początkiem realizacji nowych międzynarodowych projektów szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu – albo jako współpracownicy zdalni, albo jako stali pracownicy w kołobrzeskiej redakcji.

 

W obecnej rekrutacji poszukujemy: grafika, promotora książek i wydarzeń oraz osoby odpowiedzialnej za sekretariat. Do obowiązków grafika będą należeć: oprawa newsów, wpisów i komunikatów, projekty wybranych okładek oraz wydarzeń. Praca ta może odbywać się zdalnie w oparciu o umowę na wykonywanie konkretnych zadań. Promotor książek i wydarzeń odpowiedzialny będzie za politykę informacyjną Biura Literackiego, kontakty z mediami, kampanie promocyjne. I w tym przypadku dopuszczamy częściową pracę zdalną. Otwarci jesteśmy też na propozycje agencji. Osoba odpowiedzialna za sekretariat łączyć będzie funkcje sekretarza redakcji i organizatora prac, a także będzie koordynować wybrane projekty, wraz z rozliczeniami finansowymi.

 

Nowi pracownicy i współpracownicy będą mogli liczyć na wynagrodzenie adekwatne do zakresu zadań oraz posiadanego doświadczenia zawodowego. By zgłosić chęć udziału w rekrutacji, należy do 30 kwietnia na adres poczta@biuroliterackie.pl przesłać swoje CV i list motywacyjny.

inne wiadomości z kategorii