Pracownia szkolna 2024

 

Jesteś uczennicą lub uczniem szkoły średniej w Kołobrzegu? Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie najnowszej literatury krajowej i zagranicznej? Dowiedzieć się, co warto aktualnie czytać, jakich autorów i autorki dobrze wziąć pod uwagę? Weź udział w zajęciach Pracowni szkolnej podczas festiwalu TransPort Literacki 29 między 6 a 9 czerwca w Kołobrzegu.

 

Warsztaty zostaną poprowadzone przez uznanych krytyków i krytyczki oraz wykładowców i wykładowczynie. Szczegółowy program zostanie zaprezentowany 4 kwietnia 2024 roku. Zaplanowano łącznie dwie sesje. Pierwsza odbędzie się w piątek 7 czerwca, druga w sobotę 8 czerwca, obie w godzinach 9:00–11:00. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz (link poniżej) do 31 stycznia 2024 roku.

 

Festiwal realizowany jest we współpracy z miastem Kołobrzeg, samorządem Pomorza Zachodniego oraz Unią Europejską w ramach programu Kreatywna Europa. Wszelkie dodatkowe informacje na temat projektu pojawiać się będą na profilu Biura Literackiego na Facebooku. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu na adres: akcje@biuroliterackie.pl.

 

Wyślij swoje zgłoszenie
Posłuchaj podcastu o szczegółach tegorocznego naboru
Posłuchaj dlaczego warto wziąć udział w naborze
Dołącz do TransPortowej grupy

 

projekty