Czytam i wspieram

Pomaganie poprzez czytanie? To możliwe! Poprzez uczestnictwo w akcji #czytamiwspieram przygotowanej przez Biuro Literackie oraz księgarnię Poezjem.pl można pomóc w tym trudnym czasie autorom i wydawnictwu, a samemu sobie i swoim bliskim zapewnić w ten sposób dobre chwile z książkami.

 

 

Pomaganie poprzez czytanie? To możliwe! Poprzez uczestnictwo w akcji #czytamiwspieram przygotowanej przez Biuro Literackie oraz księgarnię Poezjem.pl można pomóc w tym trudnym czasie autorom i wydawnictwu, a samemu sobie i swoim bliskim zapewnić w ten sposób dobre chwile z książkami.

 

W ramach akcji można skorzystać z pięciu ofert:
Nowości za połowę ceny
Tanie książki na Mikołaja i Święta
Rarytasowe ostatki
Książki do 12 zł
E-booki z Biura Literackiego

 

Jest więc w czym wybierać. Wśród tytułów z obniżoną do połowy ceną znajdują się m.in.: druga książka laureatki Nike Bronki Nowickiej Kodeks Pomylonych, Amerykańska Szkoła Pisania Elizabeth Bishop i Świat w ogniu wyróżnionego w 2019 roku Nagrodą Bollingena Charlesa Bernsteina, a także świetne prozy Réki Mán-Várhegyi (Magnetyczna góra) oraz Natašy Kramberger (Niebo w jeżynach).

 

Oferta obejmuje kolejne dodruki: Kalendarza majów Konrada Góry (Silesius 2020), Samotności przestrzeni Emily Dickinson i Wyspy na Księżycu Williama Blake’a, a także dopiero co wydane tomy Katarzyny Szwedy (Bosorka) oraz Radosława Jurczaka (Zakłady holenderskie). Nie brakuje też książek: Tymoteusza Karpowicza, Marty Podgórnik, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego, Rafała Wojaczka i Bohdana Zadury z serii „25}25”.

 

Czas pomyśleć też o książkach na Mikołaja i pod choinkę. Publikacje Biura Literackiego od lat należą do najchętniej kupowanych prezentów. Warto zerknąć do oferty z propozycjami świątecznych niespodzianek, gdzie można znaleźć tytuły ulubionych autorów z kraju i zagranicy: Grzegorza Ciechowskiego, Jacka Dehnela, Boba Dylana, Zuzanny Ginczanki, Kory, Joanny Mueller, Pétera Nádasa, Patti Smith i wielu innych.

 

Łowców książkowych rarytasów odsyłamy do tej części oferty, gdzie zebrane zostały tytuły, których nakłady już się kończą, a książki nie są dostępne w tradycyjnych księgarniach. Tylko tu można zaopatrzyć się w pierwsze wydania Taxi i poems Sosnowskiego czy Bio Julii Fiedorczuk, zostały jeszcze ostatnie egzemplarze Dowodu z tożsamości Jerzego Jarniewicza, Poematów Bohdana Zadury czy antologii zbierającej opowiadania hiszpańskich autorek Portret kobiety.

 

Każdy, nawet mały zakup jest przejawem wsparcia, dlatego utworzyliśmy specjalną sekcję z książkami do 12 złotych. Znaleźć można tutaj wiele atrakcyjnych tytułów, w tym Kochając Henry’ego Greena i Język przyszłości Laurie Anderson. Powiększyła się również pula e-booków – akcja dotyczy także formatów elektronicznych, a te są dostępne do pobrania na czytnik od razu po zaksięgowaniu płatności.

 

W przypadku niektórych tytułów pozostało tylko kilka lub kilkanaście egzemplarzy. Nie czekaj więc z zamówieniem, by nikt Cię nie ubiegł, tym bardziej że nie ma limitów kupowanych egzemplarzy. Pamiętaj, że składając zamówienie, wspierasz nie tylko wydawnictwo, ale przede wszystkim autorów, z których każdy partycypuje w zyskach ze sprzedaży.

 

Strona z ofertą

Dołącz do wydarzenia

inne wiadomości z kategorii