Czytam naturalnie książki z Biura Literackiego

Z okazji uruchomienia nowej wersji sklepu poezjem.pl rusza siedem akcji promocyjnych pod wspólnym hasłem „Czytam naturalnie książki z Biura Literackiego” z podtytułem „jesienią, na Mikołajki i święta 2022”. Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w sklepie wydawcy książek tegorocznego laureata Nagrody Nike, i wybierz się na zakupy do poezjem.pl – dla siebie i swoich najbliższych.

 

 

Z okazji uruchomienia nowej wersji sklepu poezjem.pl rusza siedem akcji promocyjnych pod wspólnym hasłem „Czytam naturalnie książki z Biura Literackiego” z podtytułem „jesienią, na Mikołajki i święta 2022”. Okazji do tanich zakupów książek w wersjach papierowych i elektronicznych jest co nie miara. A dokładnie – pół tysiąca, bo aż tyle tytułów zmienia swoją cenę! Zmieniają się także opcje wysyłek oraz płatności. Od paczkomatów, różnych kurierów, po ORLEN Paczkę. Od BLIK-ów po płatności przy odbiorze.

 

Nowa wersja sklepu wydawcy, którego książki zdobyły już ponad dwieście nagród i nominacji, w tym roku po raz trzeci Nagrodę Literacką Nike, to unikalna forma prezentacji dorobku autorek i autorów oraz ich publikacji oferowanych w sklepie. Odpowiedzialne podejście do procesu powstawania i pakowania książek podkreśla hasło „Czytam naturalnie”. Przy składaniu zamówienia warto pamiętać, że wspiera się w ten sposób także autorki i autorów książek.

 

Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w nowym sklepie, i wybierz się na zakupy do poezjem.pl – dla siebie i swoich najbliższych:

 

CZYTAM NATURALNIE KSIĄŻKI Z BIURA LITERACKIEGO

jesienią, na Mikołajki i święta 2022

 

Koło ratunkowe od Jarniewicza

Czytamy książki laureata Nike

 

Nowy europejski kanon literacki za połowę ceny

Książki, które czyta cała Europa

 

Nowości w dobrej cenie

Premiery z dużym rabatem

 

Książki z nagrodami

Tytuły, które nie potrzebują rekomendacji

 

Czytam odpowiedzialnie

Oszczędzam papier, kupuję e-booki

 

Debiuty z Biura

Pierwsze książki

 

Tanie czytanie

Wyjątkowe okazje cenowe

 

Biuro Literackie to jeden z prekursorów internetowej sprzedaży książek w Polsce. Przez blisko ćwierć wieku księgarnia zmieniała swój wygląd oraz systemy, na których działała. W 2010 roku wydzieliła się ze strony biuroliterackie.pl i zaczęła funkcjonować jako poezjem.pl, której nazwę dał magazyn literacki produkowany przez Biuro dla TVP Kultura. Książki wciąż są najlepszym pomysłem na prezenty, a szczególnie takie, które chciałoby się sprawić samemu sobie. Sprawdź, jak działa nowa wersja sklepu, i jeszcze dzisiaj złóż zamówienie!

inne wiadomości z kategorii