Trwa akcja „Czytam i wspieram”

Chcesz pomóc autorom i wydawnictwu, a samemu sobie i swoim bliskim zapewnić w ten sposób dobre chwile z książkami? Weź udział w akcji #czytamiwspieram przygotowanej przez Biuro Literackie oraz księgarnię Poezjem.pl.

 

 

Do zdobycia są nowości za połowę ceny – także ostatnio dodane „Przestworzone rzeczy” Johna Lennona i „ale nie to” Siemiona Chanina. Ponadto druga książka laureatki Nike Bronki Nowickiej „Kodeks Pomylonych”, „Amerykańska Szkoła Pisania” Elizabeth Bishop i „Świat w ogniu” wyróżnionego w 2019 roku Nagrodą Bollingena Charlesa Bernsteina, jak również świetne prozy Réki Mán-Várhegyi („Magnetyczna góra”) oraz Natašy Kramberger („Niebo w jeżynach”).

 

Oferta obejmuje kolejne dodruki: „Kalendarza majów” Konrada Góry (Silesius 2020), „Samotności przestrzeni” Emily Dickinson i „Wyspy na Księżycu” Williama Blake’a, a także dopiero co wydane tomy Katarzyny Szwedy („Bosorka”) oraz Radosława Jurczaka („Zakłady holenderskie”). Nie brakuje też książek: Tymoteusza Karpowicza, Marty Podgórnik, Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego, Rafała Wojaczka i Bohdana Zadury z serii „25}25”.

 

Publikacje Biura Literackiego od lat należą do najchętniej kupowanych prezentów. Listopad i grudzień są najlepszymi miesiącami sprzedaży książek wydawnictwa. Warto więc zerknąć do oferty z propozycjami świątecznych niespodzianek, gdzie można znaleźć tytuły ulubionych autorów z kraju i zagranicy: Grzegorza Ciechowskiego, Jacka Dehnela, Boba Dylana, Zuzanny Ginczanki, Kory, Joanny Mueller, Pétera Nádasa, Patti Smith i wielu innych.

 

Łowców książkowych rarytasów odsyłamy do tej części oferty, gdzie zostały zebrane tytuły, których nakłady już się kończą, a książki nie są dostępne w tradycyjnych księgarniach. Tylko tu można zaopatrzyć się w pierwsze wydania „Taxi” i „poems” Andrzeja Sosnowskiego czy „Bio” Julii Fiedorczuk, zostały jeszcze ostatnie egzemplarze „Dowodu z tożsamości” i „Poematów” Jerzego Jarniewicza czy antologii zbierającej opowiadania hiszpańskich autorek „Portret kobiety”.

 

Każdy, nawet mały zakup jest przejawem wsparcia, dlatego utworzyliśmy specjalną sekcję z książkami do 12 złotych. Znaleźć można tutaj wiele atrakcyjnych tytułów, w tym „Kochając” Henry’ego Greena i „Język przyszłości” Laurie Anderson. Powiększyła się również pula e-booków – akcja #czytamiwspieram dotyczy także formatów elektronicznych, a te są dostępne do pobrania na czytnik od razu po zaksięgowaniu płatności.

 

W sumie w ramach akcji #czytamiwspieram przygotowanych zostało aż pięć specjalnych propozycji:

 

Nowości za połowę ceny

Tanie książki na Mikołaja i Święta

Rarytasowe ostatki

Książki do 12 zł

E-booki z Biura Literackiego

 

W przypadku niektórych tytułów pozostało tylko kilka lub kilkanaście egzemplarzy. Nie czekaj więc z zamówieniem, by nikt Cię nie ubiegł, tym bardziej że nie ma limitów kupowanych egzemplarzy. Pamiętaj, że składając zamówienie, wspierasz nie tylko wydawnictwo, ale przede wszystkim autorów, z których każdy partycypuje w zyskach ze sprzedaży.

 

Strona z ofertą

Dołącz do wydarzenia

 

inne wiadomości z kategorii