Trzy po trzy na Mikołaja i święta

Czas na prezenty na Mikołaja i pod choinkę! Tradycyjnie na początku listopada mamy dla Was specjalną ofertę. Pięćdziesiąt tytułów z 50-procentowym upustem, a do tego trzy książki po trzy złote z puli dziesięciu bardzo atrakcyjnych tytułów, które zaoferujemy każdemu, kto zrobi zakupy powyżej 91 zł!

 

BL_Info_2019.11.06_3_po_3_na_Mikolaja_i_swieta__www_top

 

Co należy zrobić, by skorzystać z oferty? Wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku (link poniżej) i zrobić zakupy w sklepie Poezjem.pl. W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia skontaktujemy się z Tobą mailowo z propozycją książek za trzy złote. Liczba egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży w ramach akcji jest ograniczona. Nie czekaj, aż ubiegną Cię inni!

 

Wśród książek z 50-procentowym upustem znalazły się przedpremierowe egzemplarze tomów Pogo głosek Roberta Rybickiego i Wtracenie Przemysława Suchaneckiego oraz nowe książki: Jacka Dehnela (Najdziwniejsze), Grzegorza Kwiatkowskiego (Karl-Heinz M.), ale też opowiadania Pétera Nádasa i Pere Caldersa oraz poemiks Joanny Mueller i Joanny Łańcuckiej Waruj.

 

Ponadto proza (m.in. Cave’a, Joyce’a, Queneau, Whitmana), poezja polska (Adamowicz, Bartczaka, Buliżańskiej, Domagalskiego, Góry, Honeta, Jabłońskiej, Jarniewicza, Manel, Matywieckiego, Nowickiej, Podgórnik, Rojewskiego, Rolando, Roszak, Rybickiego, Szychowiak, Zadury), przekłady (Armantrout, Bishop, Dickinson, Williamsa) i książki dla najmłodszych.

 

Jakie książki będzie można zdobyć za 3 zł? M.in. publikacje takich autorów jak: Grzegorz Ciechowski, Bob Dylan, Patti Smith, Esther Kinsky, Kora, Philip Larkin, Adrienne Rich i Andrzej Sosnowski. Do tego almanachy z serii Połów. Poetyckie debiuty. Nawet jeśli posiadasz już którąś z tych książek, to każda świetnie nadaje się na prezent.

 

Upoluj nowości za połowę ceny, odbierz książki po trzy złote i skompletuj paczki dla siebie czy najbliższych! Akcja potrwa do 3 grudnia lub do wyczerpania pozycji. Powodzenia!

 

Wydarzenie na facebooku

Pięćdziesiąt tytułów z 50-procentowym upustem

inne wiadomości z kategorii