Wyjątkowo tani maj

W Biurze Literackim „Wyjątkowo tani maj”! W ramach akcji #Czytamdzisiajwdomu, która jest wsparciem czytelników dla autorów oraz wydawnictwa, nastąpi obniżka cen kilkudziesięciu kolejnych książek.

 

BL_Info_2020.05.01_Wyjatkowo_tani_maj__www_top

 

W Biurze Literackim „Wyjątkowo tani maj”! W ramach akcji #Czytamdzisiajwdomu, która jest wsparciem czytelników dla autorów oraz wydawnictwa, nastąpi obniżka cen kilkudziesięciu kolejnych książek. Na zakupy zaprasza sklep poezjem.pl. Książki dostarcza (prosto do domu) DPD. Wciąż aktualne są cztery inne propozycje: „Premiery za połowę ceny”, „Rarytasowe ostatki”, „Książki w cenach poniżej 12 zł”, „E-booki z Biura”.

 

Teraz za 15 zł można zdobyć m.in.: Obcego astronoma Grzegorza Ciechowskiego, Tarantulę Boba Dylana, antologię 100 wierszy wypisanych z języka angielskiego oraz pięknie wydane dzieła zebrane Tymoteusza Karpowicza. Jeszcze taniej oferowane są książki Laurie Anderson, Esther Kinsky, Ryszarda Krynickiego, Bronki Nowickiej i Patti Smith, antologie Maść przeciw poezji, Radio Swoboda oraz Wiersze zawsze są wolne, almanachy z serii „Poetyckie debiuty”, książki dla dzieci, a także pozycje z serii „Proza” i „Szkice”.

 

Książki Biura Literackiego należą do najczęściej nagradzanych publikacji w Polsce. Autorzy i wydawnictwo wyróżniani byli wielokrotnie najważniejszymi nagrodami (Angelus, Gdynia, Nike, Silesius, Szymborska). Oficyna jest też pionierem sprzedaży internetowej, którą prowadzi już od dwudziestu lat. Sprawną realizację przesyłek zapewnia magazyn, który mieści się w podwarszawskich Błoniach. Z akcji #Czytamdzisiajwdomu od połowy marca do chwili obecnej skorzystało już blisko pół tysiąca osób.

 

Zobacz stronę akcji

Dołącz do wydarzenia

 

inne wiadomości z kategorii