Książkowe nowości na prezenty za połowę ceny

Jak co roku Biuro Literackie zapewnia prezenty na Mikołaja i pod choinkę – 44 nowości za połowę ceny! Do każdej książki objętej akcją i zakupionej w księgarni Poezjem.pl można dobrać jeden gratis. Nowi klienci księgarni Poezjem.pl (osoby, które dołączą od 08.11) do każdej zamówionej książki dostaną nie jedną, ale dwie książki gratis!

 

BL_Img_2018.11.08_Ksiazkowe_nowosci_na_prezenty_za_polowe_ceny__www_top

 

Jak co roku Biuro Literackie zapewnia prezenty na Mikołaja i pod choinkę. Do każdej z 44 książek objętych akcją i zakupionych w księgarni internetowej Poezjem.pl można dobrać jeden tytuł gratis. Nowi klienci księgarni mogą liczyć na jeszcze więcej. Do każdego zamówionego egzemplarza dostaną nie jedną, a dwie książki gratis!

 

Na idealne upominki nadają się antologie: 100 wierszy wypisanych z języka angielskiego, piosenki i rękopisy Grzegorza Ciechowskiego zgromadzone w pięknie wydanym Obcym astronomie, nowe wydanie Stoję, czuję się świetnie Kory oraz Ciemna materia nominowanej do National Book Award (wraz z Olgą Tokarczuk) Rae Armantrout.

 

Wśród książek z 50-procentowym upustem znalazły się hity prozatorskie: Pieśń torby na pawia Nicka Cave’a, Tarantula Boba Dylana, Pamięć Pétera Nádasa oraz Życie i przygody Jacka Engle’a Walta Whitmana. W niskich cenach upolować można także premiery: Santarém Elizabeth Bishop i Grymasy Anny Podczaszy z ilustracjami Zuzanny Orlińskiej.

 

Wśród okazji wydawniczych nie brakuje poetyckich nowości takich autorów jak: Jacek Dehnel, Michał Domagalski, Roman Honet, Łukasz Jarosz, Joanna Mueller, Marta Podgórnik, Jan Rojewski, Patti Smith, Julia Szychowiak, a także książek poetów uhonorowanych ostatnio najważniejszymi nagrodami: Agaty Jabłońskiej, Jerzego Jarniewicza, Roberta Rybickiego i Bohdana Zadury.

 

Co należy zrobić, by skorzystać z oferty? Wystarczy dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zrobić zakupy w sklepie Poezjem.pl. W ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia sklep skontaktuje się mailowo, potwierdzając przyjęcie zamówienia i liczbę gratisowych książek. Warto się pospieszyć. Liczba egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży w ramach akcji jest ograniczona.

 

Nie czekaj, aż ubiegną Cię inni. W prezencie rozdanych zostanie kilka tysięcy książek – niektórych z nich nie da się znaleźć w tradycyjnych księgarniach. Już teraz upoluj nowości za połowę ceny, odbierz gratisy i skompletuj paczki dla siebie i najbliższych! Akcja potrwa do 3 grudnia lub do wyczerpania tytułów.

 

Odwiedź stronę akcji

Dołącz do wydarzenia

inne wiadomości z kategorii