Pozostało tylko 50 dni na zgłoszenia do Pracowni Stacji Literatura 25

10/01/2020 projekty

Już tylko pięćdziesiąt dni pozostało na zgłoszenie do Pracowni Stacji Literatura 25, których finał został zaplanowany między 10 a 13 września 2020 roku w Siennej i Stroniu Śląskim podczas jubileuszowej edycji festiwalu Stacja Literatura 25.

 

BL_Info_2020.01.10_Pozostalo_tylko_50_dni_na_zgloszenia_do_Pracowni_SL25__www_top

 

Już tylko pięćdziesiąt dni pozostało na zgłoszenie do Pracowni Stacji Literatura 25, których finał został zaplanowany między 10 a 13 września 2020 roku w Siennej i Stroniu Śląskim podczas jubileuszowej edycji festiwalu Stacja Literatura 25.

 

Piszesz wiersze albo prozę? Tłumaczysz lub zajmujesz się krytyką literacką? Szukasz wydawcy albo chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Wyślij do 29 lutego 2020 roku swoje zgłoszenie do jednego z sześciu projektów.

 

Organizator najstarszego festiwalu literackiego w Polsce oraz wydawca najczęściej nagranych książek po raz kolejny oferuje możliwość oceny przesłanych tekstów i pracy ze specjalistami, a najlepszych nagradza publikacją oraz występem na festiwalu.

 

Zajęcia w poszczególnych pracowniach mają mieć bardziej indywidualny charakter, grupy będą mniejsze, a prace rozpoczną się realizacją zadań, które zostaną przekazane uczestnikom jeszcze przed Stacją Literatura.

Można już przesyłać zgłoszenia do czterech projektów wydawniczych:

 

POETYCKIE DEBIUTY 2020

PIERWSZA KSIĄŻKA WIERSZEM 2020

PIERWSZA KSIĄŻKA PROZĄ 2020

PO DEBIUCIE WIERSZEM 2020

 

oraz dwóch pozostałych projektów:

 

KRYTYK Z UCZELNI 2020

TŁUMACZ Z UCZELNI 2020.

 

Tylko w ostatnich czterech latach za sprawą projektów możliwość wydania książek poetyckich i prozatorskich otrzymało 10 autorów, publikacją w almanachu została wyróżniona grupa 33 poetów i poetek, a w Magazynie Literackim biBLioteka swoje utwory opublikowało ponad 100 osób.

 

Szczegółowe informacje dotyczące każdego z projektów znajdują się na podanych poniżej stronach internetowych. Podstawami do zakwalifikowania będą: kompletnie wypełniony formularz zgodny z wytycznymi dla danego projektu oraz dowód wpłaty (jeśli jest wymagany).

 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków. Osoby, które zadeklarują udział w projekcie, o wynikach naboru zostaną poinformowane mailowo do końca maja 2020 roku. By znaleźć się na ostatecznej liście uczestników, konieczne będzie wypełnienie deklaracji udziału.

 

 

Wyślij swoje zgłoszenie

Dołącz do wydarzenia

inne wiadomości z kategorii