Upoluj nowości za połowę ceny i odbierz darmowe prezenty

Ponad trzydzieści nowości za połowę ceny lub jeszcze mniej! A to jeszcze nie wszystko, bo do każdej zamówionej książki drugą dostaje się gratis, gdy zaś przekroczy się 100 zł, w prezencie można otrzymać wyprodukowaną w limitowanej ilości płócienną torbę z wizerunkiem Boba Dylana lub Patti Smith do wyboru. Jakby było jeszcze mało, nowi klienci księgarni poezjem.pl do każdej zamówionej książki dostaną nie jedną, ale dwie gratis. Ceny zaczynają się już od 9,99 zł!

 

BL_Img_2017.11.14_Upoluj_nowosci_za_polowe_ceny_www_top

 

Na jesienne wieczory, lecz także z myślą o prezentach na Mikołaja i pod tegoroczną choinkę, oferujemy czterdzieści nowości za połowę ceny lub jeszcze mniej! A to jeszcze nie wszystko, bo do każdej zamówionej książki drugą dodajemy gratis, gdy zaś zamówienie przekroczy 100 zł, w prezencie można otrzymać wyprodukowaną w limitowanej ilości płócienną torbę z wizerunkiem Boba Dylana lub Patti Smith do wyboru. Jakby tego było mało, nowi klienci księgarni poezjem.pl (osoby, które dołączą od 14.11) do każdej zamówionej książki dostaną nie jedną, ale dwie gratis. Ceny zaczynają się już od 9,99 zł!

 

Co można upolować? Na przykład antologię tekstów noblisty Boba Dylana Duszny kraj albo specjalne wydanie nagrodzonej Nike książki Bronki Nowickiej Nakarmić kamień. Obrazy rzeczy. W ofercie są też Tańczę boso Patti Smith, Pamięć Pétera Nádasa i Wybieganie z raju Tomasza Pułki. Wśród okazji nie brakuje nagradzanej prozy Esther Kinsky Nad rzeką i jesiennych premier: tomów Romana Honeta, Łukasza Jarosza i wspaniałego debiutu Agaty Jabłońskiej, którego oficjalna premiera pod koniec listopada. Są także książki dla dzieci Justyny Bargielskiej i Joanny Mueller.

 

Co należy zrobić, by skorzystać z oferty? Dołącz do wydarzenia na facebooku (http://bit.ly/2AnQ9ve), zaproś znajomych, by również mogli skorzystać z atrakcyjnych cen i zrób zakupy w sklepie Poezjem.pl. W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia skontaktujemy się mailowo, potwierdzając przyjęcie zamówienia i ilość gratisowych książek. W prezencie dodajemy bardzo atrakcyjne tytuły – niektórych z nich nie uda się już znaleźć w tradycyjnych księgarniach. Nie czekaj, aż ubiegną cię inni. Już teraz upoluj nowości za połowę ceny i odbierz darmowe prezenty! W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: akcje@biuroliterackie.pl.

 

Strona akcji

 

Strona wydarzenia na facebooku

inne wiadomości z kategorii