Akcja “Stacja książka”

Rusza akcja “Stacja książka”. Osiemnaście premier Stacji Literatura 22 przez siedem najbliższych dni będzie można zamawiać w księgarni poezjem.pl za połowę okładkowej ceny!

 

BL Img 2017.08.10 Akcja Stacja książka_www_top 2

 

Rusza akcja “Stacja książka”. Osiemnaście premier Stacji Literatura 22 przez siedem najbliższych dni będzie można zamawiać w księgarni poezjem.pl za połowę okładkowej ceny! Warto się pospieszyć, bo chodzi m.in. o premierowe książki: Justyny Bargielskiej, Kacpra Bartczaka, Martyny Buliżańskiej, Boba Dylana, Henry’ego Greena, Romana Honeta, Kory, Philipa Larkina, Piotra Matywieckiego, Przemysława Owczarka, Marty Podgórnik, Tomasza Pułki, Roberta Rybickiego, Marcina Sendeckiego, Patti Smith, Andrzeja Sosnowskiego i Szymona Słomczyńskiego.

 

Pięćdziesięcioprocentowy rabat na nowości książkowe nie zdarza się codziennie. Szczególnie na książki, które wciąż okupują listy najlepiej sprzedawanych tegorocznych premier. To m.in. “Duszny kraj” Boba Dylana i “Zimowe królestwo” Philipa Larkina. W zestawie tym znalazła się także wydana w limitowanej edycji książka Patti Smith “Tańczę boso”. Większość publikacji została starannie wybrana z setek propozycji wydawniczych, tak aby podczas festiwalu poszczególne książki mogły wchodzić ze sobą w dialog, wzajemnie się uzupełniać i być przyczynkiem do ciekawych dyskusji.

 

Wśród premier są nowe tomy poetyckie, jak również powieści, przekłady oraz propozycje książkowe dla najmłodszych czytelników. Dominują książki odważne językowo, przełomowe w dorobku autorów lub takie, na które polscy czytelnicy czekali latami. Więcej niż połowa z nich to dzieła autorów, których twórczość nie była jeszcze prezentowana podczas festiwalu. Na zakupy zaprasza księgarnia poezjem.pl, która oferuje wszystkie dostępne jeszcze tytuły Biura Literackiego. Jej atutem są niskie ceny oraz szybka i profesjonalna realizacja zamówień.

 

Strona akcji

inne wiadomości z kategorii